Sada Plná kvetín

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Cestujte späť v čase a objavte sa v našej kolekcii jemných produktov, ktoré upokojujú pokožku a vzpružia vašu myseľ.

Dostupnosť Skladom
€17,89    
Kód tovaru 287
Kategória Darčekové sady
 

5328_l1x Guľôčka proti stresu, 30 g (ruža, vetiver, sladké mandle)

Delikátna zmes bieleho jazmínu a pomarančových kvetov. S touto guľôčkou si doprajete voňavý a upokojujúci kúpeľ s lístkami koriandru. Je zdobená pukmi ruží. Obsahuje čistý esenciálny mandľový olej, ktorý vyživuje a vyhladzuje pokožku. Samozrejmosťou je kakaové a bambucké maslo.

p93983-93983_-1_-1_93644 1x Bomba Zamatová šípka, 160 g (pačuli, pelargónia) 

Klasická až prachová vôňa zachytávajúca jazmín, kosatce a korenie. V srdci tejto bomby sa mieša klinček s jantárom, ľaliou a broskyňou.

5100_l 1x Bomba Porcelánová pivónia, 160 g (olej kadidlo, ruža)

Jemná porcelánová krása a vôňa tak krehká, akoby pochádzala z dávnych dôb. Vydajte sa na cestu časom do zamatových dôb a očistite vašu zbrázdenú dušu pomocou esenciálnych olejov z kadidla a ruže.

5346_l 1x Guľôčka Kvetinový trh, 30 g (pelargónie, jazmín) 

Krémová kvetinová vôňa ruže s drevitým a pižmovým základom. Luxusný smotanový kúpeľ plný rozprávkových vôní a lahodných esenciálnych olejov z pelargónie a jazmínu spolu s kakaovým maslom na oživenie pleti.

5733_l1x Sprchový pleťový gél plný kvetín, 120 g (pelargónie, ruža)

Jemná pleťová emulzia na umývanie tváre obsahuje ružový a muškátový olej. Muškátový esenciálny olej je známy svojimi liečivými účinkami v kožnej oblasti. Používa sa na upokojenie suchej podráždenej pokožky, napomáha zlepšeniu elasticity pleti pomocou masáže a čisto prírodných olejov.