Prijímame vianočné objednávky. Odporúčame darček objednať už teraz. Záujem o Debny, Kanistre a Truhly je obrovský. Trvanlivosť všetkých potravín je dostatočná pre tohtoročné Vianoce. Skladovateľnosť do 20 ° C.

Exkluzivní bedna

Darčekové koše pre mužov sme povýšili na úplne novú úroveň! Presne to totiž muži ocenia. Žiadne zbytočné darčeky, žiadne mašličky a už vôbec žiadne dokonalé balení! Tohle chlap nepotrebuje! Vybrať pekný darček pre chlapa je beh na dlhú trať. Stále tápate a už ste bola snáď v každom obchode v meste? ste prešla všetky webové stránky a stále máte maximálne tak nové tričko? Je čas presmerovať sa na darbox.sk - chlapská stránka, kde nájdete to najlepšie pre mužov. A vyberie si tu naozaj každý. Kôš s whisky alebo kvalitným vínom, kôš plný dobrôt a jedla, alebo koše s kozmetikou...

Darčekové koše pre ženy aj pre mužov

Vyberáte darček na poslednú chvíľu a nemáte čas behať po obchodoch? My vás zachránime! Objednajte si kôš vo všedný deň do 12:00 a hneď ďalší pracovný deň darček doručíme! Bednu môžete vytunit k dokonalosti a vymeniť produkty za iné z našej ponuky. Neváhajte a objednávajte ešte dnes na darbox.sk!

 
38
185 138185

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom