Prijímame vianočné objednávky. Odporúčame darček objednať už teraz. Záujem o Debny, Kanistre a Truhly je obrovský. Trvanlivosť všetkých potravín je dostatočná pre tohtoročné Vianoce. Skladovateľnosť do 20 ° C.

Darčekové debny

Čo kúpiť niekomu, kto už naozaj všetko má? Lámete si s výberom darčeka hlavu? Alebo Vám proste len po rokoch došli nápady na originálne darčeky? Pomoc nájdete na webe darbox.sk, ktorý je plný originálnych darčekov pre chlapov. Vzdajte sa balenie darčekov a behanie po obchodoch a zamierte z pohodlia svojej postele na e-shop darbox.sk. Vďaka nám už nemusíte riešiť vôbec nič. Darček Vám dorazí zabalený v originálnej drevenej debne poctivo zatlčené a vybavený páčidlom. Dostať sa do nej nebude ľahké, ale poriadny chlap to s páčidlom zvládne!

ORIGINÁLNY DARČEK - drevená debna

Vypočuli sme želanie mužov a pripravili dokonalé debny na mieru, ktoré sú plné dobrôt, poctivého jedlá, kvalitného alkoholu a ďalších chlapských darčekov. Na svoje si prídu športovci, milovníci whisky, kvalitného rumu aj piva! Vyberte ten pravý darček! Tento rok je pod stromček, k narodeninám či výročiu môžete darovať aj Vy! A budete pozerať, aký bude mať debna s páčidlom úspech. Chcete v debne vymeniť tovar za iný z ponuky? Ozvite sa a my sa o to postaráme!

 
26
102 126102

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom