Prijímame vianočné objednávky. Odporúčame darček objednať už teraz. Záujem o Debny, Kanistre a Truhly je obrovský. Trvanlivosť všetkých potravín je dostatočná pre tohtoročné Vianoce. Skladovateľnosť do 20 ° C.

Darček pre muža

Márne si lámete hlavu, aký unikátny darček zvoliť pre svojho manžela, otecka, dedka alebo priateľa k narodeninám, Vianociam, meniny či akejkoľvek inej príležitosti? Nie ste v tom sami. Veď vybrať ten správny darček pre muža je často tvrdý oriešok. Preto sme sa rozhodli vám to uľahčiť a pripravili pre vás celú ponuku originálnych darčekov pre mužov, ktorými určite zabodujete.

Darček pre manžela i darček pre priateľa sa môže zdať ako jasná voľba, ak váš manžel alebo priateľ miluje dobré víno, kvalitné pivo alebo je vášnivým gurmánom a potrpia si na kvalite vybraných špecialít. Čo keď ale zháňate darček pre otca alebo dedka? Aj v tom to nebude žiadna veda. Vhodným darčekom pre dedka sa javí darčeková krabica dobré slivovica, rumu či pravej kávy.

Čas od času sa vám iste naskytne príležitosť obdarovať aj svojho kamaráta alebo kolegu z práce. Čo pre nich? Ak vyberáte darček pre kamaráta správnou voľbou môže byť výborný gin alebo labužnícke dobroty, ktoré sa môžu zdať aj ako skvelý darček pre syna alebo pre brata. Darček pre brata ale rozhodne nekončí u labužníckych dobrôt, máte veľa ďalších možností od kvalitnej vodky po obľúbenú whisky. Fantázii sa skrátka medze nekladú, a preto ak ste dostatočne kreatívny, naplňte našu darčekovú krabicu pokojne vaším jedinečným obsahom.

Veríme, že naše originálne darčeky vaše príbuzných iste poteší, a to či už pri príležitosti, kedy vyberáte darčeky k Vianociam, narodeninám alebo len tak pre radosť. Originalita je vždy jedinečná a nesie svoje kúzlo.

 
26
158 126158

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom