Prijímame vianočné objednávky. Odporúčame darček objednať už teraz. Záujem o Debny, Kanistre a Truhly je obrovský. Trvanlivosť všetkých potravín je dostatočná pre tohtoročné Vianoce. Skladovateľnosť do 20 ° C.

Darček pre ženy

Premýšľate nad originálnym darčekom pre svoju manželku, babičku, mamičku či kamarátku? Nechajte sa inšpirovať našimi darčekovými sadami kúpeľové kozmetiky, s ktorými dotyčným iste vykúzlite nádherný úsmev na tvári.

Či už vyberáte darček pre manželku, darček pre priateľku či darček pre kamarátku, neurobíte chybu sadou kúpeľových vonných olejov s ružou alebo mandlí, ktoré dodajú sviežosť a zamatovú hebkosť celému telu. Má vaša babička alebo mamička rada vôňu levandule? Skvelé! Potom najlepším darčekom pre mamičku alebo darčekom pre babičku bude vonná sada levandule vrátane kúpeľovej soli a peny pre pocit jedinečnosti pri kúpaní. A čo keď sa blížia narodeniny vašej sestry a vy na ne skoro zabudli. Tak nezúfajte! Ak zháňate darček pre sestru alebo darček pre dcéru, prehliadnite si našu sadu z mŕtveho mora alebo darčekovú krabicu relaxačnej kozmetiky. Tou potešíte snáď každú ženu.

Vidíte sami, že vybrať darček pre ženy nie je nič zložitého. Veľkú radosť im urobí akákoľvek naša sada vybraných esenciálnych olejov a kúpeľových gélov. A čo viac, vďaka našim dekoratívnym dreveným krabiciam vám odpadne často nie príliš obľúbené balenie darčekov.

Ak sa blížia Vianoce či narodeniny, nemusíte už darčeky pre ženy riešiť, stačí, keď sa budete inšpirovať našou ponukou vybranej kozmetiky a jedinečný darček pre ženu máte doma za pár kliknutí. A taký darček k Vianociam vonnej kozmetiky vašu milovanú manželku alebo priateľku určite príjemne prekvapí.

 
39
50 13950

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom